#1 2010-07-21 17:07:55

 Woolf

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 39
Punktów :   
WWW

Najlepszy program antywirusowy

Podzielcie się opiniami na temat programów antywirusowych.

Ja sam korzystałem już z Kaspersky'ego i z niego byłem najbardziej zadowolony. Program posiadał intuicyjne menu, które bardzo dobrze wpływało na obsługę programu. Ciągle było widać, że ten program coś działa, pojawiały się komunikaty o różnych niebezpiecznych treściach, na które mogę trafić, a najlepsze było to, że te komunikaty nie były uciążliwe.

Teraz korzystam z Norton Internet Security i nie jestem z niego zadowolony. Nie wiem czy tak się dzieje tylko u mnie, ale program jest strasznie wolny. Ciężko jest się trochę do niego przyzwyczaić.

Teraz czekam na wasze opinie


Mój blog, strona domowa
GG: 3635724 | AQQ: woolf@aqq.eu

Offline

 

#2 2010-07-21 22:18:22

 Woolf

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 39
Punktów :   
WWW

Re: Najlepszy program antywirusowy

Co prawda nigdy nie korzystałem z NOD'a, ale patrząc na rankingi, to często zajmuje on tam czołowe miejsca.


Mój blog, strona domowa
GG: 3635724 | AQQ: woolf@aqq.eu

Offline

 

#3 2010-07-26 19:40:21

Asamoto

User

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 22
Punktów :   

Re: Najlepszy program antywirusowy

Ja osobiście używam Avasta i nie mogę narzekać. Odkąd go zainstalowałem próbowałem na różne sposoby "przemycić" wirusy wszystkie wykrywał bezbłędnie. Jeśli jeszcze dołożymy do tego porządny FireWall to żaden szkodnik czy cracker nie powinien dostać się do naszego komputera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bia.pun.pl www.lksorzelwysoka.pun.pl www.life-of-shinobi.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl